Chcąc umilić drogę po zwycięstwo oraz sprawić, by była ona wygodna i satysfakcjonująca, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla teamów. Specjalną, bo stworzoną w oparciu o Wasze potrzeby i wyobraźnię. Nasza profesjonalna odzież kolarska spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników. Jest komfortowa, trwała, uszyta według sportowych standardów. Tak jak Wy, jesteśmy pasjonatami i wiemy, że personalizowany strój dodaje pewności siebie oraz energii do działania.

Producent odzieży kolarskiej dla teamówWychodzimy naprzeciw potrzebom klubów sportowych, zespołów czy stowarzyszeń. Tworzymy stroje kolarskie na zamówienie, dopasowane do Waszych potrzeb. Dla osób głodnych czegoś więcej, opracowujemy indywidualne projekty, z własną i niepowtarzalną grafiką. Łączymy funkcjonalność profesjonalnej odzieży sportowej z nowoczesnymi technologiami jej produkcji.

Materiały z Włoch dla pełni komfortuPersonalizowany strój to nie wszystko, stawiamy również na materiały najwyższej jakości, zamawiane z Włoch. Są one starannie selekcjonowane, aby zapewniły maksimum wygody, a także sprawdzały się podczas zmiennych warunków pogodowych.

Poniżej znajduje się instrukcja składania zamówień dla teamów. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem volveno@volveno.com

Krok 1 

Składanie zamówienia: 


1. Skontaktuj się z nami na e-mail: volveno@volveno.com
2. Po otrzymaniu wiadomości – przygotujemy ofertę i skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów zamówienia.
3. Po zatwierdzeniu oferty niezbędna będzie wpłata zaliczki minimum 30% wartości zamówienia na start jego realizacji.

Krok 2 

A. Realizacja projektu graficznego – projekt klienta: 

1. Po wstępnym kontakcie, prosimy o wysłanie plików graficznych oraz wytycznych do umieszczenia grafiki na zamawianej odzieży. Wszystkie pliki powinny być zapisane w formacie PDF lub CDR.
2. Na podstawie wytycznych nasza firma przygotuje wizualizację każdego elementu odzieży. Wizualizacje zostaną przesłane do akceptacji. Na tym etapie możemy wprowadzić jeszcze wszelkie poprawki czy zmiany.

B. Realizacja projektu graficznego – zlecenie wykonania projektu naszej firmie:

1. Po wstępnym kontakcie, prosimy o podanie informacji dotyczących oczekiwanego projektu – kolory, inspiracje (zdjęcia, wzory itp.).
2. Na podstawie tych informacji nasz grafik stworzy 2 lub 3 propozycje wzoru.
3. Wybrany wzór będzie można dopracować lub zmienić tak, aby w 100% odpowiadał gustom klienta.

Krok 3

Realizacja zamówienia:

1. Po zakończeniu produkcji zamówienia otrzymają Państwo wiadomość o dacie planowanej wysyłki lub odbioru.
2. Przed wysyłką wymagana jest wpłata pozostałej wartości zamówienia.
3. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym – zamówienie zostanie wysłane lub przygotowane do odbioru osobistego.Recenzja naszej oferty wykonanej na indywidualne zamówienie:

http://www.trzymajkolo.pl/2020/03/can-you-introduce-me-as-joker