Marka VOLVENO

Stworzona przez pasjonatów kolarstwa – dla innych jego miłośników. Jeśli rower to Twój nałóg (oczywiście pozytywny!) i nie wyobrażasz sobie życia bez porządnego treningu – to świetnie trafiłeś! Pomysł na stworzenie marki profesjonalnej odzieży kolarskiej powstał w 2017 roku. Dzięki temu, że sami trenujemy kolarstwo i startujemy w wyścigach – dokładnie testujemy każdy produkt na własnej skórze.


Firma rodzinna

Co nie znaczy, że z małymi możliwościami. Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty i rozwiązania techniczne oraz udoskonalamy już istniejące wyroby. Posiadamy własną pracownię graficzną, krojownię, drukarnię i szwalnię, więc każdy element odzieży jest dopieszczony na wszystkich etapach produkcji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości.


Jakość

Korzystamy z wysokiej jakości komponentów do druku – nadruki na naszych wyrobach cechują żywe, nieblaknące kolory. Tusze posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty – są nietoksyczne i przyjazne dla środowiska. Materiały, których używamy do produkcji odzieży pochodzą od topowych polskich i włoskich producentów.


Współpraca

Jesteś dystrybutorem lub posiadasz sklep? Chcesz wzbogacić swoją ofertę o ciekawe produkty, które przyciągną nowych klientów? Skontaktuj się z nami! volveno@volveno.com