Koszulki kolarskie męskie

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Koszulka Cubes White marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały dobrane tak, abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Cubes White

Cena 209,00 zł

Koszulka Halftone Fluo marki Volveno z fluorescencyjnym nadrukiem i przeszyciem, zapewni wyróżnienie się w peletonie. Do produkcji zostały wykorzystane miękkie w dotyku dzianiny, które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały dobrane tak, abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Halftone...

Cena 199,00 zł

Koszulka Minty marki Volveno została zainspirowana historycznym kolorem Celeste stworzonym przez włoskiego producenta rowerów. Do produkcji zostały wykorzystane miękkie w dotyku dzianiny, które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały dobrane tak, abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Minty

Cena 209,00 zł

Koszulka Cubes Black marki Volveno została wykonana z miękkiej w dotyku dzianiny, która zapewnia najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały dobrane tak, abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Cubes Black

Cena 209,00 zł

Koszulka Basic Black marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Basic Black

Cena 209,00 zł

Koszulka Flower Skull marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Flower Skull

Cena 249,00 zł

Koszulka Americano marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Americano

Cena 249,00 zł

Koszulka Barber Shop marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Barber Shop

Cena 249,00 zł

Koszulka Checkerboard marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Checkerboard

Cena 249,00 zł

Koszulka Cyclopath marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Cyclopath

Cena 249,00 zł

Koszulka light Americano marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Koszulka stworzona na upalne lato. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Light...

Cena 259,00 zł

Koszulka light Cyclopath marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Koszulka stworzona na upalne lato. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Light...

Cena 259,00 zł

Koszulka light Basic Black marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Koszulka stworzona na upalne lato. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Light...

Cena 259,00 zł

Koszulka Black marki Volveno. Jednolita czarna koszulka, elegancko wykończona, wykonana z włoskiego materiału tak abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Black Devil

Cena 259,00 zł

Koszulka Red marki Volveno. Jednolita krwisto czerwona koszulka, elegancko wykończona, wykonana z włoskiego materiału tak abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Red Mad

Cena 259,00 zł

Koszulka Musztardowa marki Volveno wykorzystuje miękkie w dotyku dzianiny które zapewniają najlepsze połączenie parametrów technicznych i luksusu. Materiały zostały tak dobrane abyś czerpał radość z każdego przejechanego kilometra.

Koszulka Kolarska Musztardowa

Cena 249,00 zł

Wzmożona aktywność fizyczna wymaga wygodnej odzieży, która zapewni Ci komfort niezależnie od pogody i intensywności jazdy. W naszej ofercie wyposażysz się w komfortowe ubrania sportowe, które dotrzymają Ci tempa nawet na ekstremalnych treningach. Nasze koszulki kolarskie męskie są dostępne w szerokiej palecie barw i wzorów - dzięki nim będziesz komfortowo się czuć i świetnie prezentować podczas jazdy na rowerze.

Koszulki sprawdzone pod każdym względem

Sportowe ubrania męskie, które znajdziesz w Volveno wyróżniają się niezwykle komfortowymi fasonami, które docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy jazdy na rowerze. Każda koszulka kolarska dostępna w naszym sklepie jest zaawansowanej technicznie oddychającej dzianiny sportowej. Dopasowany krój świetnie dopasowuje się do sylwetki, a dół koszulki wykończony jest gripem, dzięki czemu materiał pozostaje na swoim miejscu w trakcie jazdy.

Zaprojektowane dla wygody podczas treningu

Oprócz komfortowego, sportowego fasonu dostępne u nas męskie koszulki wyróżniają również inne udogodnienia. Rozpinany suwak na całej długości koszulki sprawia, że nie musisz rozciągać materiału podczas jej zakładania i zdejmowania. Na plecach znajdują się trzy przestronne kieszonki, dzięki którym podczas jazdy nie zabraknie Ci potrzebnych akcesoriów czy przekąsek.

Pokaż swój styl — bogactwo wzorów i kolorów

Sportowe stroje powinny wyróżniać się nie tylko świetnym wykonaniem i nowoczesnymi materiałami, które zapewniają komfort. Warto postawić również na stylówkę, która doda pewności siebie i wzbudzi szacunek na treningu! Oferta męskich koszulek kolarskich Volveno to prawdziwy kalejdoskop barw i niebanalnych wzorów. Wśród dostępnych w sklepie ubrań znajdziesz zarówno minimalistyczne, geometryczne projekty, jak i awangardowe, wielokolorowe dizajny, które wyróżnią Cię podczas jazdy na rowerze.