Kolarskie ubrania na zimę - odzież sportowa, ocieplana

Aktywne filtry

Ocieplany Buff  Volveno Orange. Przeznaczony na zimowe warunki. 

Buff Thermo Orange

Cena 65,00 zł

Ocieplany Buff  Volveno Liść. Przeznaczony na zimowe warunki. 

Buff Thermo Leaf

Cena 65,00 zł

Zimowa ocieplana czapka kolarska idealna pod kask. Płaskie szwy. Sprawdzi się również na co dzień podczas biegania czy spacerów. 

metka1.jpg

Czapka Kolarska Thermo Leaf

Cena 65,00 zł

Zimowa ocieplana czapka kolarska idealna pod kask. Płaskie szwy. Sprawdzi się również na co dzień podczas biegania czy spacerów. 

metka1.jpg

Czapka Kolarska Thermo...

Cena 65,00 zł

Zimowa ocieplana czapka kolarska idealna pod kask. Płaskie szwy. Sprawdzi się również na co dzień podczas biegania czy spacerów. 

metka1.jpg

Czapka Kolarska Thermo Orange

Cena 65,00 zł

Pierwsze spodenki Volveno stworzone specjalnie z myślą o jeździe na trenażerze oraz indoor cycling. Podczas jazdy w zamkniętym pomieszczeniu priorytetem staje się odpowiednia wentylacja a nasze spodenki zapewniają maksymalny przewiew w trakcie treningu. 

Spodenki na trenażer damskie

Cena 279,00 zł

Kiedy nadejdą pierwsze chłodne dni, pogoda zwykle nie sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz, a podróżowanie na dwóch kołach niektórym kojarzy się wręcz ze sportem ekstremalnym. Nie mamy możliwości, aby zapewnić Ci słońce oraz bezchmurne niebo przez cały rok – jednak przy pomocy naszej odzieży możemy sprawić, że jazda na rowerze będzie komfortowa nawet po pierwszym śniegu. W naszej ofercie znajdziesz czapki kolarskie zimowe, ocieplane kurtki, buffy oraz spodnie, które skutecznie ochronią Cię przed chłodem, deszczem i wiatrem.

Kurtka ocieplana na rower


Odpowiednia odzież do jazdy na rowerze w chłodne dni powinna łączyć w sobie wiele cech, dlatego nasze kurtki kolarskie zimowe w wersji Thermo Leaf lub Thermo Orange wykonujemy z zastosowaniem specjalnej technologii materiałowej. Połączenie specjalnej trójwarstwowej membrany i dzianiny gwarantuje ochronę przed deszczem i wiatrem, a jednocześnie zapobiega przegrzewaniu się i nie krępuje ruchów. Nasze ocieplane kurtki stanowią doskonały zestaw ze spodniami basic, które wyposażone są z tyłu w dodatkowy panel chroniący przed przewianiem i przemoczeniem.

Ochrona głowy na zimę - nie tylko kask kolarski


Podczas jazdy w chłodne miesiące niezbędna jest odpowiednia czapka na rower. Zima to czas, w którym chłodny wiatr, deszcz czy śnieg nie tylko ograniczają nam widoczność, lecz także wystawiają na próbę nasze zdrowie. Czapki kolarskie z naszej oferty skutecznie chronią głowę przed wpływem czynników atmosferycznych, a dzięki dobremu dopasowaniu możesz je nosić także pod kaskiem, zabezpieczając zatoki przed przewianiem. Doskonałym uzupełnieniem czapki będzie ocieplany buff, który z powodzeniem można nosić jako komin lub osłonę nosa i ust.

Krótkie spodenki na zimę - dla tych, którzy wolą zostać w domu


Jeśli nawet szczelnie otulony chustą, czapką i ocieplaną kurtką kolarską nie czujesz się na zewnątrz komfortowo, a błoto i śnieg utrudniają Ci jazdę na rowerze, możemy Ci zaproponować zupełnie inne rozwiązanie - spodenki kolarskie, w których przesiądziesz się na domowy trenażer. Krótka nogawka oraz materiał, który doskonale przepuszcza wilgotność sprawiają, że nasze spodenki na trenażer gwarantują komfort nawet podczas długich godzin domowego treningu.